NADAL PROMENIO PRIČU: Novak nije imao nameru da je pogodi
NADAL se ponovo oglasio oko incidenta koji se dogodio na Ju-Es openu, kada je Novak Đoković pogodio linijskog sudiju.
Foto: EPA-EFE/JASON SZENES
Stric i nekadašnji trener Rafaela Nadala, Toni, izazvao je nedavno gnev javnosti kod navijača srpskog tenisera. On je nakon diskvalifikacije Novaka rekao da je to olakšanje za Rafaela i Rodžera.
Španac se ponovo javio, ovog puta promenio je mišljenje.
"Više puta sam pogledao snimak. Mislim da Đoković nije imao nameru da pogodi sudiju, niti da je uplaši", smatra Toni Nadal
Srpskom teniseru ovo je slaba uteha. Novak je eliminisan sa Ju-Es opena u četvrtfinalu, morao je da plati finansijsku kaznu, a bodovi i sav zarađeni novac u Njujorku mu je oduzet.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
NADAL KRITIKOVAO ĐOKOVIĆA: Primećujem sebičnost, a nije vreme za izazivanje raskola
04. 09. 2020. u 16:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
24. 07. 2026. u 06:30
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)