PRETNJE NOLETU IZ AUSTRIJE: Tim sprema osvetu
OSTALO je manje od dve nedelje do početka ovogodišnjeg Australijan opena, a Dominik Tim još nije zaboravio prošlogodišnji poraz u finalu od našeg Novaka Đokovića.

Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN
Srbin je u borbi za titulu savladao Austrijanca 6:4, 4:6, 2:6, 6:3, 6:4. Bilo je to Timovo treće Gren slem finale i treći poraz.
- Bio je to verovatno moj najbolji turnir u karijeri, a na kraju nisam uspeo da osvojim trofej. Mnogo sam razmišljao o tom porazu, pitao sam se hoću li imati priliku da ikada osvojim Gren slem - izjavio je Dominik Tim.
Treći teniser sveta je potom trijumfovao na US Openu, ali ističe da mu je sledeći cilj Australijan open.
- Australijan Open je sledeći cilj. Svestan sam koliko fizički i psihički može da bude prvi Gren slem u sezoni. Trudim se sada da dobro treniram i da ostanem svež, koliko je to moguće - dodao je Dominik Tim.
Preporučujemo

DOMINIK TIM BRANI NOVAKA: I u prošlosti su ga mnogo puta nepotrebno kritikovali!
22. 01. 2021. u 11:03

DOMINIK TIM BRANI NOVAKA: I u prošlosti su ga mnogo puta nepotrebno kritikovali!
22. 01. 2021. u 11:03

KLADIONICE SU REKLE SVOJE: Novak prvi favorit u Melburnu Nadal ni u top tri...
13. 01. 2021. u 09:13

SRBIJA IDE NA POBEDU U TIRANI: "Orlovi" kreću u trku do Severne Amerike
U trećem kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine, Srbija kreće u svoju kampanju protiv starog poznanika – Albanije.
07. 06. 2025. u 08:49

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)