RODŽER TONE SVE DUBLJE: Još jedan teniser bi mogao da ga preskoči na ATP listi
Trenutno sedmi teniser na ATP listi, Rodžer Federer, mogao bi dodatno da padne od ponedeljka.
FOTO: AP/Tanjug
Za to je potreban samo jedan uslov, a to je pobeda Andreja Rubljova, ruskog tenisera koji se danas plasirao u polufinale turnira u Monte Karlu nakon pobede nad Rafaelom Nadalom.
Kasper Rud je njegov protivnik u polufinalu, igrač koji je 27. teniser na ATP listi i Rubljov je veliki favorit da stigne do tog sedmog mesta na ATP listi i do finala turnira u Monte Karlu.
Drugo polufinale igraju Cicipas i Evans.
Inače, u slučaju osvajanja turnira, Rubljov bi stigao i do šestog mesta gde je trenutno Aleksander Zverev.
Preporučujemo
ISTINA JE, ATP POMAŽE ŠVAJCARCU: Po starom računanju Đoković prvi, Federer ni među 100!
21. 03. 2021. u 21:09
ŠPANCU PRETI DOPING SKANDAL: "Kontrolisati Rafaela Nadala je zločin protiv visočanstva"
14. 04. 2021. u 21:31
"KEC" NA BALAIDOSU: Pobeda vraća Seltu na mesto koje vodi u Evropu iduće sezone
SELTA i Osasuna otvaraju 23. kolo La Lige duelom u Vigu pred punim tribinama "Balaidosa" (21.00), gde domaćin traži povratak na pobednički kolosek i ostanak u borbi za Evropu.
06. 02. 2026. u 07:30
RUSIJA U ŠOKU: Ovome se nije nadala! Evo šta su Englezi upravo uradili Rusima!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Engleske. I to baš na početku velikog događaja, a od dans je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026.
06. 02. 2026. u 17:00
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)