BRAVO, DEVOJKE: Srpski dubl osvojio turnir u Beogradu, Krunić i Stojanović prepustile rivalkama dva gema
SRPSKE teniserke Nina Stojanović i Aleksandra Krunić osvojile su titulu u dublu na turniru u Beogradu.
FOTO Teniski savez Srbije
One su u finalu pobedile belgijsku kombinaciju Alison Van Ujtvank/Greta Minen sa 6:0, 6:2.
Nina i Aleksandra su dominantno došle do trofeja, za svega 63 minuta, posebno su briljirale u prvom setu kada su protivnice ostavile na nuli.
Nina Stojanović/FOTO: TSS
U drugom setu se igrali gem za gem do šestog, a onda su Srpkinje napravile dva brejka i tako stigle do titule.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
PARTIZAN ČUVA PRVO MESTO: "Crno-beli" su zauzeli tron Superlige Srbije i ne planiraju da siđu sa njega
PARTIZAN je sredinom nedelje pobedom nad Javorom preuzeo prvo mesto, a priliku da se učvrsti na njemu imaće danas od 18.30 kada bude ugostio Novi Pazar.
09. 11. 2025. u 09:40
RUSIJA U ŠOKU! Nije ni sanjala da će ovo da doživi, a taman je sve krenulo po njenom! Kremlj odmah reagovao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, a iako su stvari počele da se menjaju na bolje po Ruse - jedna vest o sankcijama sada ih je šokirala.
06. 11. 2025. u 17:16
STRAVIČAN SNIMAK: Piton od šest metara mu se obmotao oko vrata - povukao ga u vodu sa čamca (VIDEO)
INCIDENT se dogodio na ostrvu Borneo u Indoneziji tokom rečnog putovanja.
09. 11. 2025. u 09:25
Komentari (0)