MAĐARSKI ZA SVU DECU: Vršačka župa organizuju besplatnu školu jezika
ŽUPA Svetog Gerharda u Vršcu pokreće vikend-zabavište, u kom će sva deca od pet do osam godina moći besplatno da uče mađarski jezik.
Foto: Župa Svetog Gerharda
Oni pozivaju sve zainteresovane mališane, bez obzira na versku i nacionalnu pripadnost, da iskoriste priliku da nauče mađarski, jer „čovek što više jezika zna, više vredi“.
Prijava zainteresovanih traje do 23. januara.
Zabavište će raditi svake subote, a časovi mađarskog će se sprovoditi kroz igru i zabavu.
Župa ovaj projekat realizuje uz podršku Nacionalnog saveza mađarske nacionalne manjine.
Preporučujemo
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)