NEVREME UNIŠTILO SIMBOL NOVOG SADA: Čuvenog koprivića više nema (FOTO)
TOKOM snažnog nevremena, uništen je čuveni koprivić u centru Novog Sada.

Foto: Printskrin
Drvo je bilo staro više od 150 godina, a od 1978. godine je bilo Spomenik prirode i uživalo je zaštitu prve kategorije.
Nalazilo se u ulici Modene, prekoputa hotela Putnik, a kada je počela izgradnja podzemne garaže, polemisalo se o tome da li će koprivić opstati.
Koprivić inače može da dostigne starost i do 600 godina.
BONUS VIDEO: Posledice nevremena u Kruševcu
Preporučujemo

ZASTRAŠUJUĆ SNIMAK: Snažno nevreme protutnjalo Republikom Srpskom (VIDEO)
21. 07. 2023. u 19:49

VRIŠTANjE I LOMLjAVA STAKLA: Dramatičan snimak iz Beograda - nevreme je stiglo (VIDEO)
21. 07. 2023. u 18:16

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (2)