KLIKOM DO ŠANSE ZA POSAO: Virtuelni sajam zapošljavanja

С.Б.

24. 11. 2023. u 12:21

Nacionalna služba za zapošljavanje organizuje Virtuelni sajam zapošljavanja, koji će biti održan onlajn u četvrtak, 30. novembra od 10 do 16 časova.

КЛИКОМ ДО ШАНСЕ ЗА ПОСАО: Виртуелни сајам запошљавања

N.Karlić

Registracija je na www.nsz-virtuelnisajam.rs. , a koristiće se inovativna internet tehnologija koja obezbeđuje jednostavan pristup i virtuelno okruženje prilagođeno korisnicima.

- Na Virtuelnom sajmu zapošljavanja mogu da učestvuju sva nezaposlena lica, bez obzira na to da li se nalaze na evidenciji NSZ. Registracija na veb platformi je jednostavna,i svi koji su se registrovali kao korisnici dobijaju lični nalog za buduća pristupanja platformi. Politika privatnosti je obezbeđena – ističu u NSZ i naglašavaju da pored mogućnosti da direktno razgovaraju sa poslodavcima iz brojnih kompanija, koje će biti prisutne na platformi ( klikom na štand sa nazivom kompanije), tražioci posla moći će da saznaju kako se piše radna biografija i da se direktno prijave na ponuđene poslove.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

EVROPA U ŠOKU! UEFA uvodi neverovatnu promenu u fudbal