KONSTITUISANA LOKALNA VLAST U DESPOTOVCU: Poverenje dosadašnjim čelnicima
LOKALNA samouprava dobila je novo-staro rukovodstvo, jer su odbornici tokom konstitutivne sednice, tajnim glasanjem, za prvog čoveka SO ponovo izabrali Nikolu Nikolića (slika levo), sa liste "Aleksandar Vučić - Despotovac ne sme da stane".

Foto:z.Gligorijević
Zamenjivaće ga socijalista Mikica Obradović, dok će sekretar biti Gordana Jablanović. I dr Zlatko Marjanović (slika desno) ponovo će biti predsednik Opštine, njegov zamenik je Nemanja Radovanović, a za članove Opštinskog veća izabrani su Nenad Lukić, Vladan Jovanović, Milenko Nikolić, Miodrag Panić i Bojan Stanković.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

"SRAM VAS BILO" Na snimanju "Neretve" izbio skandal sa Brozom
BATU Živojinovića voleli su cela bivša Jugoslavija, čitava Kina pa i sam Josip Broz Tito.
06. 06. 2025. u 13:06
Komentari (0)