OPUS EKV – OBELEŽJE EPOHE: Promocija časopisa „Gradac“ posvećenog Ekatarini Velikoj

Goran Ćirović

04. 11. 2024. u 11:50

U organizaciji KC Ribnica u Svečanoj sali Gradske uprave u Kraljevu sutra će, sa početkom u 19 sati, biti održana promocija časopisa „Gradac” posvećenog legendarnoj rok grupi Ekatarina Velika.

ОПУС ЕКВ – ОБЕЛЕЖЈЕ ЕПОХЕ: Промоција часописа „Градац“ посвећеног Екатарини Великој

KC Ribnica

Ova tema, kako se navodi u najavi, predstavlja pokušaj da se na jednom mestu sakupe najvažniji i najreprezentativniji tekstovi i intervjui koji su o grupi objavljeni u proteklih četrdesetak godina u časopisima „Džuboks“, „Ritam“, „Rok“, „Pop- Rok“, „Ćao“, „Rok Stars“ i „Vreme zabave“, a čiji su autori nši vodeći rok novinari i kritičari pokazujući kako je i zašto opus Ekatarine Velike decenijama nakon njenog kraja živ i jednako impresivan.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

GDE JE SAD ONA MALA?! Srbija pobedila Španiju na Svetskom prvenstvu, a evo šta su srpske rukometašice potom uradile u svlačionici (VIDEO)