DEČJA NEDELJA U PIROTU: Briga o mališanima i tokom godine
POVODOM Dečje nedelje u Pirotu je organizovan tradicionalan prijem dece kod gradonačelnika Vladana Vasića.
Foto: G. Ć.
- Među prvim smo gradovima u Srbiji koji je još 2005. godine usvojio lokalni akcioni plan za decu.I z gradskog budžeta izdavajamo znatna sredstva za pomoć porodicama sa decom - kazao je Vasić.
Povodom dečje nedelje koja traje do 11.oktobra, biće organizovan niz manisfestacija koje su pripremile škole u vrtići.
Preporučujemo
„DEČJA NEDELjA“ U BIJELjINI: Briga o najmlađima tokom cele godine (FOTO)
05. 10. 2020. u 19:40
POTRAŽNjA DIGLA CENU: Poskupela bukovina, pirotske drvoseče trljaju ruke
05. 10. 2020. u 23:52
STALNA POSTAVKA POSVEĆENA PEŠIĆU: Ideja pirotskog muzeja "Ponišavlja" naišla na pohvalu
02. 10. 2020. u 17:58
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)