ZBOG KOVIDA HOSPITALIZOVANO 25 LJUDI Povećava se pritisak na subotičku Opštu bolnicu

NA bolničkom lečenju u Kovid delu Opšte bolnice u Subotici trenutno se nalazi 25 pacijenata, od kojih je dvoje na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji.

ЗБОГ КОВИДА ХОСПИТАЛИЗОВАНО 25 ЉУДИ Повећава се притисак на суботичку Општу болницу

Foto: J. Lemajić

-Podaci ukazuju na to da poštujemo preporučene preventivne mere i da brinemo o svom zdravlju i zdravlju svojih najbližih, ali ne smemo da se opustimo.  Zato molim naše sugrađane da se i dalje ponašamo odgovorno, da budemo disciplinovani, da jedni od drugih održavamo preporučeno rastojanje, da nosimo maske i rukavice i da se suzdržimo od organizovanja raznih proslava – poručio je gradonačelnik Subotice Stevan Bakić.


- Briga o našim nastarijim sugrađanima i dalje je primarna, jer su oni najranjivija kategorija. Brinemo i o mlađoj populaciji na koju apelujem da se ne okupljaju u većem broju u zatvorenom prostoru, s obzirom na to da i mlađi ljudi oboljevaju od kovida 19. Zahvaljujem se i lekarima, medicinskom i nemedicinskom osoblju koji tokom pandemije korona virusa svakodnevno rizikuju živote i bore se za sve nas.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

POSLEDNJI SNIMAK MILOŠEVIĆA PRE ODLASKA U HAG: Zapalio cigaru u američkoj bazi, zbijao šale sa vojnicima (VIDEO)