POMOĆ OSOBAMA SA INVALIDITETOM U NEGOTINU: Sadnjom breza obeležili uspešnu saradnju
18. 11. 2020. u 18:09
PREDSTAVNICI Nevladine organizacije “Vitezovi osmeha” posetili su Osnovnu školu “12. septembar” u Negotinu.
Povezane vesti

PRONAŠLI MU GOMILU MUNICIJE U KUĆI: Hapšenje u Negotinu zbog nedozvoljenog držanja oružja
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Negotinu uhapsili su D. S. (37) iz okoline Negotina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
11. 11. 2020. u 17:43

U STANU PRONAĐENI REVOLVER I 803 METKA Uhapšen muškarac iz okoline Negotina
Tridesetsedmogodišnji D.S. iz okoline Negotina uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
10. 11. 2020. u 15:06

ZAVRŠENI RADOVI U NEGOTINU: Predškolskoj ustanovi “Pčelica” nova stolarija
NA UPRAVNOJ zgradi Predškolske ustanove “Pčelica” u Negotinu završeni su radovi na zameni stolarije, vredni skoro 8,9 miliona dinara.
03. 11. 2020. u 23:17

NOVE CENE KOMUNALIJA U NEGOTINU: Voda, kanalizacija i iznošenje smeća u opštini Negotin skuplji su za 20 odsto
NOVOM odlukom na koju su većinom glasova odbornici Skupštine opštine Negotin dali saglasnost na poslednjoj sednici lokalnog parlamenta voda će se za domaćinstva plaćati 56,47 dinara po kubiku, umesto 47,06 dinara kako je bilo do sada, za ustanove 89,06 dinara, a za privredu 133,60 dinara.
03. 11. 2020. u 14:01
Najnovije iz rubrike

VATROGASCI SPASLI PSA SA KROVA ZGRADE U SMEDEREVU: Drama sa srećnim krajem u Ulici kralja Petra naočiglednih prolaznika
Pripadnici Odeljenja za vanredne situacije spasli su jutros psa sa krova jedne zgrade u pešačkoj zoni, Ulici kralja Petra u Smederevu.
22. 07. 2025. u 12:47

ZA NIKOLIJU SVAKI UDAH VELIKA BORBA: Osmomesečna devojčica iz Silbaša ima težak genetski poremećaj, za kućno lečenje treba 1.500 evra mesečno
BEBA od osam meseci, Nikolija Kozarev iz Silbaša kod Bačke Palanke obolela je od Edvardsovog sindroma, retke i teške genetske bolesti, koja zahteva stalnu medicinsku negu i borbu iz dana u dan. Zato će njenim roditeljima biti neophodna novčana pomoć kad devojčica bude otpuštena na kućno lečenje iz Instituta za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine u Novom Sadu, gde boravi od rođenja.
22. 07. 2025. u 12:39

MIHOLJSKI SUSRETI SELA: Sedlare (FOTO)
„Miholjski susreti sela 2025“ održani su u Sedlaru kod Svilajnca.
22. 07. 2025. u 12:34

KOMFORNIJE ZA PEŠAKE: Obnova trotoara u centru Kraljeva
Uprkos visokim, tropskim dnevnim temperaturama, kraljevčki putari nesmanjenim tempom obavljaju rekonstrukciju trotoara u Ulici vojvode Putnika, jedne od najprometnijih u centru grada na Ibru.
22. 07. 2025. u 12:31

KONKURS ZA PESNIČKU NAGRADU „SMEDEREVSKI ORFEJ“: Od danas do 1.septrembra otvoren konkurs za zavičajne autore
Međunarodni festival poezije „Smederevska pesnička jesen“ raspisao je konkurs za nagradu „Smederevski Orfej“. Na konkurs se mogu javiti zavičajni pesnici, stvaraoci rođeni na teritoriji Smedereva, kao i oni koji su deo svog života proveli u Smederevu.
22. 07. 2025. u 11:53
Komentari (0)