JOŠ ŠEST SMRTNIH ISHODA U LESKOVCU: Na bolničkom lečenju 186 osoba
U kovid delu leskovačke Opšte bolnice, u poslednja 24 časa, preminulo je još šest pacijenata, dok je jedan, zbog komplikacija bolesti, transportovan u niški Klinički centar.
Foto: I. Mitić
Borbu sa opakim virusom izgubio je sedamdesetogodišnji muškarac iz Vranja kao i pet osoba sa područja Leskovca - dva muškarca, stara 64 i 73 godine, i tri žene, stare 83, 84 i 90 godina.
U pomenutom periodu ova bolnica imala je 12 prijema i 17 otpusta, a trenutno se u njoj leči 186 pacijenata. Na respiratru su četiri, a na terapiji kiseonikom 101 osoba.
U odnosu na ukupan broj bolesnika 130 ljudi je iz Leskovca. Hospitalizovana je i 21 osoba iz Vlasotinca, 17 iz Lebana, devet iz Bojnika, pet iz Medveđe, dve su iz Beograda, a po jedna iz Vranja i Vladičinog Hana.
Preporučujemo
PREMINUO VRANjANAC (36): Korona odnela još tri života u leskovačkoj kovid bolnici
20. 12. 2020. u 15:35
NA LEČENjU 200 PACIJENATA: Još tri smrtna ishoda u kovid bolnici u Leskovcu
18. 12. 2020. u 13:36
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)