DOBRA VEST IZ NIŠA: Gasi se jedna kovid ambulanta - u Duvaništu se više neće raditi sa pacijentima obolelim od korone

KOVID ambulanta u Duvaništu u Nišu kompletno dezinfikovana, i ona neće više raditi sa pacijentima obolelim od kovida.

ДОБРА ВЕСТ ИЗ НИША: Гаси се једна ковид амбуланта - у Дуваништу се више неће радити са пацијентима оболелим од короне

Foto: J.Ćosin

Centrali objekat Doma zdravlja Niš ubuduće jedini će primati kovid pacijete, navodi u ovom objektu i ističu da će Dom zdravlja sa obolelima od kovida raditi svakog dana od  07:00 do 22:00 časa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem