ZA PET DANA VAKCINISANO 2.900 LJUDI: Veliko interesovanje Subotičana za vakcinaciju

PO podacima Doma zdravlja Subotica, u periodu od 20. do 24. januara protiv virusa kovid-19 vakcinom kineskog proizvođača "Sinofarm" vakcinisano je ukupno 2.900 Subotičana.

ЗА ПЕТ ДАНА ВАКЦИНИСАНО 2.900 ЉУДИ: Велико интересовање Суботичана за вакцинацију

Foto: SO Despotovac

To je za 957 osoba više nego što je bilo previđeno planom imunizacije, po kom je vakcinu trebalo da primi 1.943 ljudi..


Punkt za masovnu imunizaciju u Subotici je u Novoj opštini (Trg Lazara Nešića 4) i radi svakog dana od 8 do 18 časova. U njemu je angažovano osam medicinskih timova, po četiri u svakoj smeni.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji