HITNO SE OGLASILO VIŠE JAVNO TUŽILAŠTVO: Ovo je zaplenjeno u stanu Aleksandra Radića
23. 06. 2026. u 22:45
23. 06. 2026. u 22:45
23. 06. 2026. u 20:25
23. 06. 2026. u 20:13 >> 20:13
23. 06. 2026. u 18:21
23. 06. 2026. u 21:41
23. 06. 2026. u 21:03
23. 06. 2026. u 19:56
23. 06. 2026. u 16:05
Jelena
27.03.2021. 15:32
Oduševljena sam sadašnjom vlasti i koliko toga napreduje u našoj državi. Srbija konačno postaje pristojna i uspešna država koju ne želim nikada da napustim, tu je moj dom.
Ivana
27.03.2021. 15:46
Bravo,samo nek se gradi!
vanja
27.03.2021. 16:57
Velika investicija i veliko ulaganje.
Sloba
27.03.2021. 19:05
Velika stvar za ovaj kraj.KOliko je značajna najbolje o tome mogu da posvedoče oni koji svakodnevno prolaze ovu deonicu na putu prema Beogradu. Hvala unapred Vučiću za ovo što bez njegove inicijative nikada ne bi zaživelo.
Anna
27.03.2021. 20:49
Odlične vesti... Šabac konačno dobija ruho kakvo zaslužuje.
Anna
27.03.2021. 20:49
Posle toliko godia Šabac dobija još jedan most.
Marija
27.03.2021. 20:50
Predsednik se bori da se svi gradovi Srbije razvijaju.
stevo
28.03.2021. 01:42
Radi se i gradi kao nikada do sada,sto je potvrda da smo na dobrom putu
stevo
28.03.2021. 01:42
Kroz putnu infrastrukturu jacamo ekonomiju i privredu
stevo
28.03.2021. 01:43
Putevi spajaju ljude,ali s druge strane i otvaraju mogucnost za dolazak investitora