INCIDENT U KOVID BOLNICI: Vranjanac verbalno napao zdravstvenog radnika

U KOVID bolnici u Vranju, u zgradi takozvane stare Hirurgije dogodio se danas incident zbog kog je intervenisala i policija.

ИНЦИДЕНТ У КОВИД БОЛНИЦИ: Врањанац вербално напао здравственог радника

Foto: J. S.

Na sreću sve se završilo verbalnim sukobom, a niko se iz Zdravstvenog centra nije oglasio ovim povodom.

Kako nezvanično saznajemo muškarac čija majka se leči na ovom odeljenju, koje je ujedno i najveća kovid bolnica verbalno se sukobio sa medicinskom sestrom.

U Osnovnom javnom tužilaštvu Novostima je potvrđeno da će biti podneta prekršajna prijava zbog narušavanja javnog reda i mira.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Imaju najčistija srca: Ovo su tri najplemenitija znaka horoskopa