DVE ULICE BEZ VODE DO 17 ČASOVA: Radovi na sanaciji havarije vodova u Ledincima

Љ. П.

05. 05. 2021. u 08:29

ZBOG radova na sanaciji havarije bez vode će danas u Ledincima do 17 sati biti ulice Karađorđeva i Vuka Karadžića.

ДВЕ УЛИЦЕ БЕЗ ВОДЕ ДО 17 ЧАСОВА: Радови на санацији хаварије водова у Лединцима

Foto: Vodovod

Iz novosadskog JKP „Vodovod i kanalizacija“ napominju da postoji mogućnost da u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže bude produžena i proširena.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

LUKAŠENKO PORUČIO VARŠAVI: Ako Poljska ponovo želi da nestane sa svetske mape - to će biti njen izbor