KO ĆE U VIŠI RANG? Inđija - Javor

Н.П.

28. 04. 2022. u 11:55

PULENI Milana Kuljića sastaju se sa fudbalerima iz Ivanjice u derbiju 33. kola plej-ofa Prve lige Srbije.

КО ЋЕ У ВИШИ РАНГ? Инђија - Јавор

FOTO: FK Javor

Inđija je u veoma nezgodnom trenutku pala sa formom, izgubila je svaki od prethodna tri duela u prvenstvu. Svakako najbolniji je bio neuspeh u prošlom kolu protiv Železničara u Pančevu posle preokreta (3:1). Nalazi se na 4. mestu na tabeli sa 58 bodova, dva manje od današnjeg rivala koji je na 2. poziciji.


Ekipa Igora Bondžulića igra sjajno, neporažena je na poslednjih sedam utakmica u ligi, imaju dva remija i pet pobeda, a svakako najvažnija je bila protiv lidera Mladosti iz Novog Sada sa rezultatom 0:2.


Javor je u jesenjem delu sezone bio bolji od domaćina sa 2:0, današnji pobednik će doći do pozicije koja direktno vodi u najviši rang srpskog fudbala, tako da prognoziramo da će oba kluba postići po gol, gde je kvota fenomenalna.


NAŠ PREDLOG: GG (kvota 2,20)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.

08. 12. 2025. u 15:15

IZGUBILI SMO DVA IGRAČA! Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!

"IZGUBILI SMO DVA IGRAČA!" Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!

Izuzetno je zanimljivo bilo posle utakmice Bosna - KK Crvena zvezda u okviru ABA lige, jer je Zvezdin trener Saša Obradović odgovarao na brojna pitanja, od (sve lošije) kadrovske situacije u crveno-belom taboru, preko "bosanskog gostoprimstva", do burne situaciju u Partizanu usled odlaska Željka Obradovića, a upravo su crno-beli naredni rival njegove ekipe.

08. 12. 2025. u 19:34

Komentari (0)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju