SLAVLJE JE UVELIKO POČELO, ALI... Žalgiris sprema osvetu velikom dužniku

ТИП редакција

20. 11. 2022. u 10:38

UBEDLjIV poraz je ostao u sećanju pulenima Vladimira Čeburina.

СЛАВЉЕ ЈЕ УВЕЛИКО ПОЧЕЛО, АЛИ... Жалгирис спрема освету великом дужнику

Profimedia

Fudbaleri Žalgirisa uspešno su odbranili titulu litvanskog šampiona. "Zeleno-beli" imaju nedostižnu prednost u odnosu na Hagelman i Kauno Žalgiris, te meč zaostalog 26. kola protiv Šaulaija igraju bez rezultatskog pritiska.

Sa druge strane Šaulai je obezbedio opstanak u ligi. Žuto-crni imaju čak 21 bod više četiri  više u odnosu na Džiugas koji se nalazi u opasnoj zoni.

Žalgiris na današnjem susretu ima veliki motiv da savlada Šaulai. Naime, dominantna sila litvanskog fudbala doživela je ubedljiv poraz na poslednjem međusobnom susretu - 0:3.

NAŠ TIP: 1&2+ (kvota 1,60)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.

01. 10. 2025. u 17:41

Komentari (0)

Tehnomanija i Nikola Simić – Nova Energija koja pomera granice