SRBI DRŽE ČAS RUKOMETA: Juri se 18. trijumf u nizu!
RUKOMETAŠI Vesprema ugostiće Magdeburg u petom kolu Lige šampiona.
Foto: EPA-EFE/Tamas Vasvari
Mađari su u strašnoj formi, pre pet dana su savladali Seged u okviru domaćeg prvenstva i tako ostvarili 17. trijumf u nizu.
Izabranici Momira Ilića zauzimaju prvu poziciju u grupi "A" sa osam osvojenih bodova.
Sa druge strane, nemački predstavnik ne može da se pohvali takvim rezultatima, ali i njihova forma je takođe na zavidnom nivou. U poslednjih šest mečeva upisali su isto toliko pobeda.
Naša procena je da će domaćin predvođen Petrom Nenadićem odigrati dobar meč i upisati još jednu pobedu.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,40)
Preporučujemo
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
JEZIVA ISPOVEST! Vozač Formule priznao: Nožem sam ubio oca!
Najnovije vesti iz sveta sporta su šokantne.
23. 10. 2025. u 16:05
Komentari (0)