"AKO OSMANIJEVA IMA GLAVA NA BACANJE, SRBI NEMAJU": Vulin: Jedine bande koje postoje na KiM jesu šiptarske bande
LIDER Pokreta socijalista Aleksandar Vulin reagovao je na to što takozvana predsednica takozvanog Kosova Vjosa Osmani ponovo priziva nasilje na severu KiM i moli za pomoć SAD i EU za sprovođenje nasilja nad Srbima.

Foto: Tanjug
- Stvarno treba imati stomak kao Vjosa Osmani, pa moći izgovoriti takvu besramnu laž. Jedine bande koje postoje na Kosovu i Metohiji jesu šiptarske bande koje preotimaju ovlašćenja Kforu i Unmiku i gaze Briselski sporazum. Šiptari u svojoj istoriji nisu pobedili ni u jednoj bici, ni u jednom ratu i zato i sada mole za pomoć NATO saveznike da još jednom ratuju za njih - izjavio je Vulin.
- Ako Osmanijeva ima glava na bacanje, Srbi nemaju, a verujem da ni NATO neće želeti da bije šiptarske bitke. Za mir je potrebno dvoje, a za rat dovoljna je i jedna budala - zaključio je Vulin.
BONUS VIDEO: VUČIĆ PODSETIO NA REČI ŽIVOJINA MIŠIĆA: To su dobre vesti, sad ne možemo da promašimo
Preporučujemo

NAKON INFORMACIJE DA NEĆE BITI MINISTAR: Vulin se ovim rečima oprostio od policije
24. 10. 2022. u 18:23

ŽENA PREMIJERA, A NEMA DRŽAVLjANSTVO BRITANIJE: Životna priča bogate supruge Rišija Sunaka
26. 10. 2022. u 16:21 >> 16:29

UKRAJINA U RAT POSLALA ROBOTE BEZ IJEDNOG ČOVEKA: Bitka dobila neočekivani ishod (VIDEO)
BRIGADA Ukrajinske nacionalne garde izvestila je o uspešnom napadu u kome su učestvovali samo roboti - od kopnenih robota naoružanih mitraljezima do letelica borbenih dronova. Ovi roboti su napali ruske položaje u Harkovskoj oblasti, na severu Ukrajine, i - pobedili.
27. 12. 2024. u 09:04

DRAMA U KOMŠILUKU: Otkrivena nepoznata letelica, stanovnici upozoreni da potraže skloništa
RUMUNSKI radarski sistemi otkrili su sinoć mali leteći objekat, za koji se sumnja da je dron, koji je ušao u nacionalni vazdušni prostor do šest kilometara u jugoistočnom okrugu Tulčea, saopštilo je ministarstvo odbrane Rumunije.
27. 12. 2024. u 09:23

LUKAS ŽESTOKO O SEVERINI POSLE IZJAVE O JASENOVCU: "Ona je budala, priča bljuvotine o Srbiji, a sin joj Srbin"
U NOVOM izdanju emisije "Četiri i po žene", kod voditeljki Zine Al Sattaf, Katarine Odalović, Jadranke Jevtić i Maje Mojsovski Rašević, gost je bio pevač Aca Lukas.
27. 12. 2024. u 09:30
Komentari (0)