ZGRAŽAVAJU SE NAD "MEDIJSKIM PROSTAKLUKOM": Evo kakve su vulgarnosti oni emitovali u udarnom terminu na javnom servisu (VIDEO)
PREDSEDNIK NDSS Miloš Jovanović izjavio je kako u današnje vreme vlada medijski prostakluk na televizijama sa nacionalnom frekvencijom, očigledno brzo zaboravljajući na vulgarnosti koje su se pojavljivale na javnom servisu za vreme dok je premijer bio njegov stranački šef Vojislav Koštunica.

Foto Tanjug
- Istraživanja pokazuju da mladi odlaze iz Srbije zbog izostanka vladavine prava i kvaliteta institucija. Neće da slušaju medijski prostakluk i vulgarnosti koje se serviraju sa televizija sa nacionalnom frekvencijom - rekao je Jovanović.
To kaže čovek čiji je stranački šef Vojislav Koštunica bio premijer u vreme kada je Đilas uzeo naše pare, od našeg RTS-a, da bi u udarnom terminu emitovao svoj rijaliti u kom smo gledali p.... konja u e....... u krupnom kadru!
Preporučujemo

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (70)