VUČIĆ O SITUACIJI NA KiM: Verujemo da će Kurtijev režim nastaviti sa ometanjima (VIDEO)
PREDSEDNIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić, oglasio se na svom Instagram nalogu povodom ukidanja dinara u južnoj srpskoj pokrajini.
Foto: Instagram printskrin/avucic
- Berujemo da će Kurtijev režim nastaviti sa ometanjima, novim smicalicama, da će voditi akciju protiv normalnog života Srba, jer njihov jedini način da pobede, kako oni smatraju, jeste da Srba na Kosovu i Metohiji ne bude, a mi ćemo dati sve od sebe da Srbi na Kosovu opstanu. Kosovo i Metohija je deo naše zemlje i za nas će to uvek biti. Borićemo se za svoj narod, za normalan život naših ljudi, ovako ili onako, uspećemo da ga obezbedimo - poručio je Vučić.
Preporučujemo
RUSKI EKSPERIMENT: Deci oduzeli telefone na 8 sati - rezultati su bili IZNENAĐUJUĆI
02. 02. 2024. u 10:54
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)