POLOŽAJ SRBA SE DRASTIČNO POGORŠAO POSLE LOKALNIH IZBORA U ČETIRI OPŠTINE: Vučić u NJujorku razotkrio paklene poteze lažne države
08. 02. 2024. u 21:38
VANREDNA sednica Saveta bezbednosti UN o stanju na Kosovu i Metohiji, zakazana na zahtev Srbije, počela je u 21 čas, a predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da se položaj srpskog stanovništva u našoj južnoj pokrajini drastično pogoršao nakon lokalnih izbora u četiri opštine na severu Kosova i Metohije.
Treba stati na put Kurtiju, koji želi da protera Srbe sa KiM!
Neka svet vidi šta se dešava i kako šiptarska histerija operiše
Odlično je sve izneto Savetu za bezbednost i neka čuju lično od predsednika Vučića kako loše živi srpski narod na KiM.
Kurtijevom zlu nema kraja. Definitivno hoće da protera sve Srbe sa Kosova i Metohije.
Krajnje vreme je da svi shvate šta Kurtu radi Srbima.
Priština hoće da protera Srbe, jedan od koraka je ukidanje dinara.
Kurtijev plan jeste da protera sve Srbe sa KiM, to mu Vučić nikada neće dozvoliti.
Nasim Srbima na Kim nije ni malo lao , nasa Srbija na celu sa vucicem ce uvek biti uz nase Srbe na KIM
Medjunarodna zajednica mora konačno odreagovati na provokacije šiptarskih terorista! Moraju da zaštite prava Srba!
Necemo ostaviti nas narod ,odbranicemo Kosovo ??❤️ Podrska predsedniku!
Vucic se svim silama bori za sto bolji polozaj Srba na KIM,za razliku od nekih koji sve to zele da zloupotrebe!
Kurti namerno i sistematski pravi nepodnošljive uslove za život Srba na KiM
Kurti sta je obecao nije se ni potrudio da ostvari…
Položaj Srba na KiM sve je teži i gori.
Kurtija treba smeniti jednom rečju!
Položaj Srba na KiM je sve teži i teži posebno od kako je Kurti došao na "vlast"
Kurti na kosovu silom pokušava da sprovede etničko čišćenje, naš narod trpi teško maltretiranje kako bi otišli sa vekovne teritorije.
Položaj Srba je sve gori nakon lokalnih izbora na sveru KiM.
Kurti sistemski stvara nepodnošljive uslove za život Srba na KiM.
Iskreno se nadam da će se svet trgnuti i zaustaviti zlo Kurti Aljbina
Otvoreno optuzio Kurtija, otvoreno prozvao zapad. Svaka cast na tome.
Kurti namerno iz dana u dan zagorčava život Srbima na KiM, kako bih oterao.
Ne sme se dozvoliti da srpski narod bude žrtva nasilja i represije
Predsednik je sve lepo govorio, sve pohvale!
Prištinske vlasti svakodnevno vrše pritisak na naše građane.
Neka svi čuju šta ljudi proživljavaju na KiM.
Jasno je da Kurti sprovodi etničko čišćenje.
Vučić je svetu saopštio istinu, argumente o teroru koji srpski narod trpi na KiM.
Srbi na KiM svakodnevno strahuju za svoju bezbednost koju im je ugrozio Kurti direktno.
Srbi koji su radili u lokalnim samoupravama su maltretirani od strane prištinskih vlasti.
Polozaj se pogorsao, ali Srbi su izdrzljiv narod
Od dolaska Kurtija je situacija pogoršana. Srbi su počeli da se iseljavaju sve više.
Ovo je istorijsko obracanje naseg Predsednika!
Podseća situacija mnogo na Nemačku u Drugom svetskom ratu.
Nad Srbima sa KiM se vrši zločin protiv čovečnosti, dobro je to definisao predsednik.
Srpski narod na Kosovu i Metohiji nije sam. Neka naša podrška bude snažna kao što je i naša vera u pravdu i mir.
Mora da se stane na put ovom Siptarskom teroru
Srbi najbolje znaju kakav haos vlada u pokrajini od dolaska Kurtija!
Neka slušaju šupci iz opozicije Vučića, kako se bori za svoj narod, a ne tako što se za isti traže sankcije
Vučić je na SB ispričao istinu o događajima koji su usledili nakon lokalnih izbora na severu KiM.
Međunarodno pravo je na našoj strani i borićemo se za naša prava.
Hvala predsedniku Vučiću na ovakom istorijskom govoru!
Najnovije iz rubrike
PET NAJGORIH LAŽI O VUČIĆU BLOKADERA I TAJKUNSKIH MEDIJA: Piculići pokušali da sruše Srbiju izmišljotinama o predsedniku države
KAMPANjA dehumanizacije koju tajkunski mediji vode protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića 2025. godine dostigla je svoj vrhunac.
02. 01. 2026. u 07:19
"OVDE NE RADE NIKAKVA DECA, NEMA NIKAKVOG IZRABLJIVANJA, NIKAKVOG PRINUDNOG RADA" Vučić: To je način za istiskivanje kineskih investicija
PLATILI smo visoku cenu, ne krivi ni dužni, oko Linglong kompanije, jer ja moram da govorim otvoreno kao predsednik Srbije, smešno je kada nam oni govore o prinudnom radu u kompaniji Linglong, menjajući neke strane radnike koji su tu tobože bili izrabljivani, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić
01. 01. 2026. u 19:52
VUČIĆ OTKRIO DETALJE ZA NIS: MOL je radio zajedno s nama na dobijanju dozvole, rafinerija nastavlja sa radom
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić otkrio je za RTS da je MOL radio zajedno sa Srbijom na dobijanju dozvole.
01. 01. 2026. u 19:42
GAŠIĆ OBIŠAO OPERATIVNI CENTAR SISTEMA ODBRANE: "Ovo je prilika da svim pripadnicima Vojske Srbije odam priznanje na svemu što čine"
MINISTAR odbrane Bratislav Gašić i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović obišli su Operativni centar sistema odbrane prvog dana 2026. godine, gde su se uverili da pripadnici Vojske Srbije profesionalno i odgovorno izvršavaju poverene zadatke.
01. 01. 2026. u 18:12
ODRASTANJE SA.. Gost podkasta Đuro Macut (VIDEO)
PREMIJER Srbije Đuro Macut gostovao je u našem podkastu "Odrastanje sa..." dr. Marije Ranđelović gde je govorio o svom poreklu, porodici, roditeljstvu, odrastanju i prijateljima.
01. 01. 2026. u 18:10
Komentari (47)