Ko je Milan Vučković zvani Ludak, koji poziva na protest u Topoli?
Milan “Ludak” Vučković je marginalni lik iz smederevske kriminogene sredine, koji u ovdašnjim “građanskim” strukturama – kojima je u više navrata nastojao da se nametne kao relevantan sagovornik – ne uživa nikakav ugled, s obzirom na to da ga prati krajnje negativna reputacija.

Foto: Printskrin
Naime, iako je svojevremeno bio aktivan u pokretu „Otpor“, reč je o narkodileru i uživaocu narkotika, koji je zbog navedenog više puta lišavan slobode, pri čemu je sa protokom vremena počeo da ispoljava izrazito labilno ponašanje.
Kada je reč o njegovom „Pokretu narodna država“, u lokalnoj sredini je poznato da to nije prava organizacija, koja okuplja određeni broj ljudi, kako bi neupućeni mogli da pomisle, već je reč samo o profilu na društvenim mrežama, posredstvom kojeg Ludak propagira tendenciozne i neargumentovane kritike protiv vladajućih struktura, uz zagovaranje vaninstitucionalne smene vlasti, u nadi da će na taj način doći do određenih donacija.

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)