MARIĆ O NOVOM SKANDALU MILA ĐUKANOVIĆA: On će se vratiti među Srbe
PEVANjE „jači smo od Srbije“ predstavlja sramotu za jednog velikog Srbina kakav je Milo Đukanović, poručio je za "Borbu" novinar i glavni i odgovorni urednik TV Hepi Milomir Marić.
Foto: Hepi tv printskrin
Kao višedecenijski prijatelj lidera DPS-a, Marić je neprijatno iznenađen Đukanovićevom izvedbom pomenute pesme.
– Pesma „jači smo od Srbije“ mi se ne sviđa, jer ga se sećam kao najvećeg Srbina. Ovo je sramno izdanje za jednog velikog Srbina – ocijenio je Marić.
Kako kaže, više mu se sviđa kako Đukanović peva pesmu „Veseli se srpski rode“.
– Ipak mi se mnogo više sviđa kako peva „Veseli se srpski rode“ . On to peva bolje i od Danice Crnogorčević, a i od Novaka i Srđana Đokovića. Zato tu pesmu često puštam kao novu srpsku himnu – naveo je Marić.
Dodao je da Đukanović nije jedini Srbin koji je posrnuo i promenio svoja uvjerenja. Marić je uveren da će se bivši lider DPS-a vratiti među Srbe.
– Nije on jedini Srbin koji je posrnuo, ali kad-tad će on da se vrati među Srbe i to kada uvidi da je njegova politička karijera završena – rekao je Marić.
Marić otkriva da je Đukanoviću nuđeno utočište u Beogradu od hapšenja u Crnoj Gori.
– Dobio je ponudu sa najviših mesta u Beogradu da se preseli u Beograd i da se skloni od hapšenja u Crnoj Gori. Već ga čeka jedna palata na Vračaru. On i Boris Tadić će da se kandiduju na sledećim izborima za predsednika Opštine Vračar. Biće opet komšija sa Svetom Marovićem kao nekada – izjavio je Marić.
Preporučujemo
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)