NOVA METODOLOGIJA PRISTUPA FONDOVIMA UNIJE: Lakši put do EU, ali i do novca uz zatvaranje klastera
11. 07. 2020. u 14:03 >> 16:03
NOVA metodologija EU za sve članice koje su na putu ka Briselu neće neutralisati političke ucene članica, ali će napredak u određenim oblastima, kao i benefiti koje on nosi, biti vidljiviji.
Povezane vesti

Sve više rampi kroz otvorenu Evropsku uniju: Niko ne zna šta ga čeka ako krene na put
PARIZ - OD STALNOG DOPISNIKA Zaustavljanje, pa puštanje srpskih turista na granici s Grčkom nije, nažalost, ništa neobično, ako se pogleda čitavo zamešateljstvo koje trenutno vlada unutar same EU.
16. 06. 2020. u 19:30 >> 19:36

VUČIĆ IZ PARIZA: Nasilnici će biti poraženi
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić uključio se direktno iz Pariza i obratio se građanima Srbije povodom situacije sa demonstrantima koja se trenutno dešava u Beogradu.
10. 07. 2020. u 22:37

LAŽNA VEST: Makron nije objavio tvit o proglašenju Republike Kosovo
POČELA je da kruži fotografija navodne objave francuskog predsednika Emanuela Makrona na Tviteru gde je objavio da je "Konačno proglašena Republika Kosovo".
11. 07. 2020. u 13:07 >> 13:12

VUČIĆ O PREGOVORIMA BEOGRADA I PRIŠTINE: Isplatili se napori Nemačke i Francuske
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su se isplatili napori Nemačke i Francuske da ponovo pokrenu pregovore između Beograda i Prštine i da se nada postizanju obostrano prihvatljivog sporazuma.
10. 07. 2020. u 20:43

VIDEO-KONFERENCIJA U PARIZU - Nemačka Vlada: Beograd i Priština se dogovorili da nastave pregovore
Predsednik Emanuel Makron i kancelarka Angela Merkel dali su podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i tzv. premijeru Avdulahu Hotiju
10. 07. 2020. u 20:24
Najnovije iz rubrike

"DANAS JE BUKVALNO LINČOVAN DEKAN U NOVOM SADU": Oštre osude divljanja blokadera u Novom Sadu
STIGLE su najoštrije osude divljanja blokadera ispred Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja (DIF) u Novom Sadu.
28. 04. 2025. u 14:44 >> 14:53

MALI O JEZIVOM NASILJU BLOKADERA: Sadistički su oborili dekana Drida na ulicu i gotovo ga linčovali
MINISTAR finansija Siniša Mali reagovao je na brutalno nasilje blokadera u Novom Sadu koji su pokušali da linčuju dekana DIF Patrika Drida.
28. 04. 2025. u 14:52

ŽARIĆ KOVAČEVIĆ: Nadležni da u najhitnijem roku procesuiraju sve odgovorne za napad na dekana Drida
JELENA Žarić Kovačević, ministar za brigu o porodici i demografiju reagovala je na brutalno nasilje blokadera koji su maltretirali i pokušali da linčuju dekana DIF u Novom Sadu.
28. 04. 2025. u 14:49

MONSTRUMI: Čist fašizam na delu - Oni se hvale što su uništili vozilo Hitne pomoći! (FOTO)
MONSTRUOZNO ponašanje blokadera i opozicije u Novom Sadu danas.
28. 04. 2025. u 14:33

"POLICIJA U NOVOM SADU JE BILA NAPADNUTA" Dačić: Povređeni profesor i dekan - kola Hitne pomoći bila blokirana, izbušene gume (VIDEO)
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić najoštrije je danas osudio nasilje ispred Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Novom Sadu i istakao da je policija bila napadnuta i da je intevenisala uz minimalnu upotrebu sredstava, kao i da će biti pokrenute krivične i prekršajne prijave protiv svih koji su izazivali nasilje.
28. 04. 2025. u 14:19
Komentari (0)