PREDSEDNIKOVA PORUKA IZ BAHREINA: Stvorili smo novo, veliko prijateljstvo (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić uključio se uživo iz muzeja u Bahreinu u Jutarnji program TV Pink.
Foto: Printskrin
- Verujem da u narednom periodu možemo da napredujemo i u odnosima sa Saudijskom Arabijom, rekao je Vučić, i dodao:
– Mislim da smo važan i veliki posao obavili. Još jedanput hvala i vama i svima u Srbiji što su sa pažnjom pratili ono što smo radili.
Predsednik se osvrnuo i na posetu muzeju.
– Ja sam onovremenski tip, volim sliku tradicionalnog društva, mnogo lepih i dobrih stvari, ovde to veličanstveno izgleda.
Kako kaže, stvoreno je novo, veliko prijateljstvo, i dodaje da veruje da u narednom periodu možemo da napredujemo i u odnosima sa Saudijskom Arabijom.
Preporučujemo
VUČIĆ IZ BAHREINA: EU neka se slobodno zatvara, to je ekonomska šansa za Srbiju
13. 03. 2021. u 20:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (33)