IZVIĐAČI SA VOŽDOVCA SADILI U BOLEČU: Zasađeno 78 stabala
NA platou između igrališta i fudbalskog terena u Boleču nedavno je zasađeno 78 stabala jasena, lipe i crvenolisne šljive.

Privatna arhiva
Drveće je zasadio Odred izviđača sa Voždovca, koji je ovim povodom obeležio i 110 godina postojanja izviđačke organizacije u Srbiji, u saradnji sa udruženjem "Šuma peva".
- Posebno se zahvaljujemo GO Grocka koja je dala saglasnost za sadnju na ovoj lokaciji, obzirom da je pomenuta parcela opštinsko zemljište kao i preduzeću "Zelenilo Beograd" koje je pružilo logistiku i dalo plan sadnje i položaja sadnica na lokaciji - ističu nadležni. - Akciju sadnju zajednički su sproveli zaposleni iz kompanije donatora, volonteri udruženja "Šuma peva" i članovi odreda izviđača Voždovac.
Tokom sadnje, izviđačima su se pridružili i stanovnici Boleča, koji su bili počastvovani što je baš njihovo naselje iazbano za sprovođenje ove akcije.

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)