FOTOGRAFIJE RATNOG BEOGRADA: Izložba na Trgu republike
U OKVIRU manifestacije "Dani Beograda", na Trgu republike otvorena je izložba fotografija "Nasleđe Beograda kroz objektiv Riste Marjanovića", foto - reportera balkanskih, te Prvog i Drugog svetskog rata.

BEOINFO
Beograđani će imati priliku da vide kako su nekad izgledali Terazije, Novi dvor, zgrada Narodne skupštine, Glavna pošta, Crkva svetog Marka, Ulica kneza Miloša...
- Vidimo da se Beograd nije mnogo promenio, što ne znači da smo mi ostali u prošlosti, već da smo ga sačuvali uprkos bombardovanjima tokom prošlog veka - rekao je pomoćnik gradonačelnika Andreja Mladenović, koji je otvorio postavku.

BEGUNAC IZ ZATVORA UHVAĆEN POSLE 40 GODINA: Odala ga jedna informacija (FOTO)
MUŠKARAC koji je pobegao iz zatvora u Portoriku pre skoro 40 godina uhapšen je u Floridi, saopštila je policija okruga Li.
09. 03. 2025. u 16:04

VUČIĆ OTKRIO VEZE USAID-A I CRTE: Organizacija "Da smradovi odu" dobijala 190.000 evra, biće još mnogo iznenađenja narednih dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je u Kovinu završne radove na gradskom kupalištu ''Šljunkara'' i tom prilikom otkrio da je organizacija USAID plaćala 190 hiljada evra preko CRTE organizaciji koja se zove "Da smradovi odu".
09. 03. 2025. u 11:56 >> 13:15

NISU ZDRAVE ZA SVE: Ko ne bi smeo da jede sardine
NUTRICIONISTI naglašavaju koliko je sardina korisna za zdravlje i da bi bilo dobro da se barem 2 puta nedeljno nađe na trpezi.
11. 03. 2025. u 13:33
Komentari (0)