KRUŽNI TOK OD SUTRA: Obrenovac dobio novu saobraćajnicu
NOVI kružni tok u centralnom delu Obrenovca biće pušten sutra u saobraćaj, a linije gradskog prevoz će od podneva biti vraćene na stare trase.

Kružni tok u Obrenovcu
Vremenski uslovi pogodovali su putarima, tako da su radovi završeni kako je i obećano. Novoizgrađeni kružni tok u velikoj meri rešiće problem saobraćajne gužve u centralnom delu Obrenovca, a ova kružna raskrsnica podići će i nivo bezbednosti svih učesnika u saobraćaju.
- Imali smo lepo vreme kada su radovi obavljani, sve je urađeno kvalitetno, kako izmeštanje mnogih podzemnih instalacija, tako i na samom kraju pokrivanje završnim asfaltom - rekao je Slavko Berić, direktor Javnog preduzeća za izgradnju opštine Obrenovac Slavko Berić. - Na centralnom stubu, visine 12 metara postavljena su četiri reflektora sa video nadzorom, a na svakom usporivaču, usmerivaču saobraćaja nalaziće se po jedan stub ulične rasvete, sa po dva reflektora postavljena na visini od deset metara.
U neposrednoj blizini, u svim pravcima ka kružnom toku označeni su pešački prelazi osvetljeni sa obe strane stubovima ulične rasvete visine osam metara.
Preporučujemo

DOČEK SRPSKE NOVE GODINE U BEOGRADU: Evo ko će sve nastupati na Trgu republike
09. 01. 2023. u 15:31

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)