STIŽE I OTOPLJENJE I ZAHLAĐENJE: Najnovija vremenska prognoza Marka Čubrilo - evo kakvi nas obrti očekuju
19. 08. 2021. u 11:55
U TOKU noći ka četvrtku bilo je pretežno vedro i vrlo sveže, tako da se danas ujutru očekuje minimum biti od 10 do 16 stepeni u nizijama, dok će na planinama biti od 4 do 10 stepeni Celzijusa.
Povezane vesti
OD PONEDELJKA DRASTIČAN PAD TEMPERATURE: Za vikend do 22 stepena, a onda sledi totalni preokret
DO kraja nedelje razbijanje temperaturne inverzije i jače otopljenje u svim predelima. Sledeće nedelje vrlo nestabilno uz česta pogoršanja i padavine. Jače pogoršanje moguće u drugom delu nedelje uz razvijanje ciklona nad Jadranom, dok bi krajem nedelje moglo jače zahladiti.
13. 11. 2025. u 14:47
TAČNO OVOG DATUMA TEMPERATURA PADA ZA ČAK 20 STEPENI: Meteorolog otkrio da li ćemo imati Miholjsko leto
POSLE hladnog jutra u Srbiji će u petak biti uglavnom sunčano i toplo. Najniža temperatura vazduha će biti od 5 do 14 stepeni, a najviša dnevna od 25 do 29 stepeni.
19. 09. 2025. u 13:11
Najnovije iz rubrike
JUTRO HLADNO I MAGLOVITO, A ONDA DOLAZI DO PROMENE: Najviša temperatura danas 18 stepeni
VREME u Srbiji ujutru hladno, na jugu i istoku i sa slabim mrazem, a u Vojvodini, po kotlinama i dolinama reka sa maglom ili niskom oblačnošću.
14. 11. 2025. u 00:00
BUDIMO HUMANI: Luki Matiću je potrebna pomoć
LUKA Matić iz Ćuprije rođen je 13. marta 1999. godine, Završio je Gimnaziju u Ćupriji, nakon toga upisao DIF u Nišu.
13. 11. 2025. u 20:36
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
USKORO VELIKA PROMENA VREMENA, SNEG I U BEOGRADU: Detaljna prognoza Ivana Ristića do kraja novembra
NAREDNIH dana očekuju se maglovita jutra u našoj zemlji, dok sledeće nedelje stiže nova oblačnost i zahlađenje.
13. 11. 2025. u 17:31
VOZAČI, OPREZ! Stručnjaci upozoravaju: Ovo je sada OPASNOST broj 1 na putu!
UOBIČAJENA jesenja pojava je velika opasnost tokom vožnje, a vozačima se savetuje da reaguju na vreme.
13. 11. 2025. u 17:20
Komentari (0)