STUDENTI U DUHOVNOJ ŠKOLI U PRIZRENU: Upoznavanje sa duhovnim kulturnim blagom
U PRIZRENU je počela peta Prizrenska letnja duhovna škola koja će trajati do 24. jula, sa blagoslovom Njegove Svetosti Patrijarha srpskog Porfirija i Njegovog Preosveštenstva Episkopa raško-prizrenskog Teodosija,

SPC
- O zainteresovanosti mladih za posetu Kosova i Metohije i za letnju duhovnu školu govori i podatak da su za čak dva dana 48 studenata Univerziteta u Beogradu podnelo zahtev za učestvovanje u radu ovogodišnje Prizrenske letnje duhovne škole - navedeno je na sajtu SPC.
Polaznici ovogodišnje Prizrenske letnje duhovne škole posetiće neke od najznačajnijih svetinja na Kosovu i Metohiji, a već su obišli manastir Ravanicu, zadužbinu Svetog kneza Lazara, gde su se poklonili pred njegovim moštima, a sledi obilazak manastira Svetog Nikole i Bogorodične crkve u Kuršumliji, zadužbina Svetog Simeona i Svete Anastasije.

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)