BEBA PALA MAJCI SA STOLA ZA PRESVLAČENJE: Užas u beogradskom tržnom centru, poznato u kakvom stanju je mališan
DANA 03.07.2024. godine oko 17.20 časova na UC - E odeljenje, primljen je dečak star jednu godinu, nakon što je danas zadobio teške telesne povrede kada je pao sa stola za presvlačenje.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
On se oko 14.00 časova nalazio sa majkom u jednom tržnom centru u Beogradu.
Majka ga je presvlačila u toaletu za bebe i u trenutku njene nepažnje dete je palo sa stola za presvlačenje.
Vozilom Hitne pomoći prevezen je u Urgentni Centar, gde su mu konstatovane teške telesne povrede u vidu preloma lobanje, piše Blic.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
MISLI DA JE "KUL" Majka na stubu srama zbog IMENA koje je dala sinu
15. 06. 2024. u 09:25
OLIVER SE UGUŠIO U VRTIĆU: Majka upozorila vaspitačice da beba ne može da žvaće
17. 05. 2024. u 18:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)