IZVUČENO TELO DEVOJKE (28) IZ NERETVE: Upali automobilom u reku, suvozač se spasao
NAKON potrage koja je trajala prošlu noć i gotovo ceo dan pripadnici MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona i ronilaca pronašli su telo devojke i automobil kojim je sletela u Neretvu.
Foto: Printskrin
Pronađeno je telo za koje se sumnja da je 28-godišnja devojka Ajli Đikić koja je, prema rečima suvozača A. D., koji je uspeo da se spasi, upravljala vozilom.
- Locirali smo vozilo i telo. U toku je izvlačanje. Nakon što bude izvučeno utvrdićemo da li je reč o devojci za kojom se tragalo - rekao je portparol MUP-a HNK Ljudevit Marić.
Policijski službenici Policijske stanice Konjic sinoć su oko 20 sati dobili dojavu da se kod Spiljanskog mosta nalazi povređeni muškarac.
Po dolasku utvrđeno je da se dogodila nesreća i da devojka koja je upravljala vozilom nije isplivala na površinu.
Potraga je trajala celu noć i jutro pod otežanim okolnostima zbog zamućenosti i nabujalosti reke.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (0)