KAMPANJA U BUGARSKOJ: Zejtin i brašno za glasove, dok EU ćuti
DOK se Evropska unija upadljivo "brine" o izbornim uslovima u Srbiji i dijalogu vlasti i opozicije, istovremeno žmuri za manire razvijene u pojedinim njenim članicama koji su daleko od izbornog fer pleja.

Foto: Tviter
Tako su, recimo, birokrate iz Brisela, koje redovno u izveštajima kalibrišu stepen demokratije u našoj državi, ostale neme na kupovinu glasova koju u Bugarskoj sprovode i vlast i opozicija uoči parlamentarnih izbora zakazanih za 4. April.
Naime, i kod naših suseda su se pojavili čuveni prehrambeni paketi koji se dele biračima, o čemu svedoči fotografija tviteraša koji se potpisuje kao Dimitar Bečev.
Preporučujemo

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

PROGLAŠENO VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Dato uputstvo i za Srbiju,Austrija ZATVORILA 20-ak graničnih prelaza da spreči širenje slinavke i šapa
MINISTARSTVO poljoprivrede Srbije apelovalo je nedavno na sve stočare, veterinare i druge aktere u sektoru stočarstva da preduzmu sve neophodne mere kako bi sprečili potencijalni unos bolesti slinavke i šapa u Srbiju i budu maksimalno odgovorni.
08. 04. 2025. u 14:48 >> 18:42

PREGLASNI DOK VODE LjUBAV Komšije Mime Karadžića htele da sazovu savet: "Viđamo Mimu, starog vuka, kako da ne"
GLUMAC Mima Karadžić uživa već neko vreme sa četiri decenije mlađom Natašom Stanić.
08. 04. 2025. u 12:13
Komentari (0)