LEPE VESTI IZ GRČKE: Neće biti novog zaključavanja

09. 07. 2021. u 10:32

MINISTAR za razvoj i investicije Adonis Jorgiadis isključio je danas mogućnost za novo zaključavanje koje bi ograničilo kretanje vakcinisanih ljudi.

ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ: Неће бити новог закључавања

Foto: Aleksandra Panajotović

- Imamo porast slučajeva - rekao je Jorgiadis u intervjuu za TV ANT1, i dodao da u ovom trenutku ne postoji pritisak na zdravstveni sistem, prenosi agencija ANA.

Kako se navodi, ministar je rekao da su već započeli sa merama, da je potrebno mirno upravljati ovom situacijom kada je veća prenosivost Delta soja korona virusa, kao i da prate situaciju.

Kada se radi o mogućnosti za potpuno zaključavanje zemlje, ministar je rekao da neće ponovo doći do njega, jer oni koji su vakcinisani nisu u opasnosti da završe na intenzivnoj nezi.

Ministar je dodao još da su oni izvršili svoju dužnost samim tim što su vakcinisani i da niko nema prava da im kaže da ostanu kod kuće.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (1)

ISTINA IH UBIJA - KOSOVO JE SRBIJA: Savet bezbednosti UN obrukao lažnu državu (FOTO)