TRAMP PONOVO "TRESE" VAŠINGTONSKU MOČVARU: Spoljni dug nam je 35 biliona dolara, a mi šaljemo novac Ukrajini
AMERIČKE vlasti šalju Ukrajini previše novca u odnosu na evropske zemlje, kazao je bivši predsednik SAD Donald Tramp.

Foto: EPA/prinstkrin/ilustracija
Bivši šef Bele kuće rekao je da je Vašington Kijevu izdvojio preko 60 milijardi dolara. Tramp je podsetio da SAD sada imaju 35 biliona dolara javnog duga, ali vlasti nastavljaju da šalju novac u inostranstvo.
- Evropske zemlje, koje su očigledno više pogođene ovim od nas, dale su samo mali deo ovog iznosa - rekao je Tramp.
Tramp je rekao i da je Bajden pretvorio SAD u „siromašnu zemlju“. Republikanac je siguran da sada „niko ne poštuje SAD“.
Takođe, Tramp je uz aplauz učesnika studentske konferencije na Floridi rekao da postoje samo dva pola.
BONUS VIDEO - KAKO SE PRIPREMA "URAGAN" ZA DEJSTVO: Najnoviji snimci Ministarstva odbrane Rusije
Preporučujemo


RAT U UKRAJINI: Ruske snage ušle u TE Uglegor; Eliminisana grupa plaćenika, stradao i pukovnik VSU (VIDEO)
24. 07. 2022. u 07:27 >> 02:12

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (2)