DEVOJČICA U TURSKOJ SPASENA IZ RUŠEVINA 90 SATI NAKON ZEMLJOTRESA: Mnogi su se jako potresli kad su čuli šta je prvo tražila

V.N.

10. 02. 2023. u 08:45

DESETOGODIŠNjA devojčica pronađena je živa 90 sati nakon zemljotresa u Turskoj, navodi se u saopštenju gradske vatrogasne službe Antalije.

ДЕВОЈЧИЦА У ТУРСКОЈ СПАСЕНА ИЗ РУШЕВИНА 90 САТИ НАКОН ЗЕМЉОТРЕСА: Многи су се јако потресли кад су чули шта је прво тражила

Foto: AP

Prvo što je tražila nakon što je izvučena bilo je mleko.

Hilal Saglam ostala je zarobljena ispod ruševina zgrade u provinciji Hataj.

Spasilačka ekipa "čula je zvuk ispod ruševina" i uspeli su da spasu Saglam nakon uspešne akcije koja je trajala sedam sati.

Povređena devojčica, koju su uz veliko veselje i aplauze izneli na nosila, vozilom hitne pomoći prebačena je na lečenje u bolnicu, rekli su vatrogasci.

(Telegraf)

BONUS VIDEO:

TUŽNA SLIKA IZ SVEMIRA: Satelitski snimci lokacija u Turskoj u blizini epicentra zemljotresa

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ISTINA IH UBIJA - KOSOVO JE SRBIJA: Savet bezbednosti UN obrukao lažnu državu (FOTO)