SLEDI VELIKO POVLAČENJE UKRAJINACA DO REKE DNJEPAR: Američki obaveštajac je upozorio Zelenskog na Artjomovsk
UKRAJINSKA vojska može da se povuče sve do Dnjepra nakon poraza grupe u Artjomovsku (Bahmut), rekao je bivši američki obaveštajac Toni Šafer u intervjuu novinaru Stivenu Gardneru.

Foto AP

Foto AP
Dan ranije, Šafer je rekao da Ukrajinci neće moći da dobiju ni bitku za Artjomovsk ni dugotrajni sukob bez dodatnih kopnenih snaga SAD i NATO.
Ovakva negativna prognoza je krajnje nezgodna za Vašington, ali je zasnovana na stvarnim činjenicama, naglasio je obaveštajac.
BONUS VIDEO - RUSKI LOVCI-BOMBARDERI PONOVO NA ZADACIMA: Snimci borbenih aktivnosti posada u avionima Su-25
Preporučujemo

UKRAJINA ĆE IZGUBITI: Analitičar tvrdi - Zatvorio se prozor koji je omogućavao nagodbu
07. 03. 2023. u 21:02

GENERALŠTAB VSU: Nova ruska ofanziva na pomolu, u Bahmutu nastavljeni napadi vagnerovaca
16. 03. 2023. u 20:53

ŠEF VAGNERA: Ukrajina gubi do 11.000 vojnika u Bahmutu, a spremaju kontraofanzivu
14. 03. 2023. u 17:03

ZASTRAŠUJUĆE: Udar Iskandera ubio 70 pripadnika VSU, objavljen snimak (VIDEO)
RUSKA vojska je nanela udar operativno-taktičkim raketnim sistemom „Iskander“ na kamp za obuku ukrajinskih snaga u Sumskoj oblasti, pri čemu je, prema navodima Ministarstva odbrane Rusije, ubijeno do 70 pripadnika Oružanih snaga Ukrajine (VSU), uključujući 20 instruktora.
20. 05. 2025. u 21:12

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (1)