NASTAVLJA SE PAD NOVOZARAŽENIH U Češkoj od korone obolelo još 9.016 osoba
U ČEŠKOJ je u poslednja 24 sata potvrđeno 9.016 novih slučajeva korona virusa, što je za oko 3.000 manje od proseka prošle nedelje, saopštilo je Ministarstvo zdravlja.
Foto: Dragan Milovanović
Od poslednjeg preseka preminulo je 249 osoba, prenosi Rojters.
U Češkoj, koja je u drugom talasu zabeležila najbržu stopu zaražavanja u Evropi, od početka epidemije prijavljeno je 429.880 slučajeva korona virusa, a preminule su ukupno 5.323 osobe.
Preporučujemo
SZO UPOZORAVA: Rekordan broj novozaraženih - 3,6 miliona u svetu u jednoj nedelji
11. 11. 2020. u 08:44
DANICA GRUJIČIĆ ZA KAZNE: Ko prekrši mere na žurkama, da plati 5.000 dinara!
11. 11. 2020. u 00:25
SVI RESTORANI ZATVORENI U NOVOGODIŠNjOJ NOĆI: Stroge mere u Moskvi zbog epidemije korone
10. 11. 2020. u 22:33
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)