JUNAJTED PREGAZIO LIVERPUL: Ten Hag debitovao pobedom na klupi "crvenih đavola"

Č. V.

12. 07. 2022. u 17:11

MANČESTER junajted pregazio je Liverpul u prijateljskoj utakmici sa 4:0 odigranoj u Bangkoku (Tajland).

ЈУНАЈТЕД ПРЕГАЗИО ЛИВЕРПУЛ: Тен Хаг дебитовао победом на клупи црвених ђавола

Iako utakmica nije bila takmičarskog karaktera svaki trijumf protiv velikog rivala je lep. Tako se na najbolji mogući način navijačima kluba sa "Old Traforda" predstavio novi trener Erik ten Hag.

Treba reći i da Jirgen Klop nije igrao sa najjačim sastavom, ali to ne umanjuje ubedljivu pobedu Junajteda koji je igrao sa najboljim sastavom u ovom trenutku.

"Crveni đavoli" su postigli tri gol za poluvreme, a u strelce su se upisalo Džejdon Sančo, Fred i povratnik sa pozajmice iz Sevilje Entoni Marsijal.

Junajted je do kraja utakmice još jednom zatresao mrežu rivala. Igrao se 76. minut kada je mladi Fakundo Pelistri postavio konačan rezultat.

Hari Megvajer i drugovi naredni meč igraju protiv Melburn Viktorija, 15. jula, dok Crveni istog dana igraju protiv Kristal Palasa.

BONUS VIDEO: NI MESI NI RONALDO: Pogledajte listu najboljih strelaca u istoriji Mundijala