OPET BLAŽI ZEMLJOTRES: U Kraljevu novo podrhtavanje tla jačine 2,4 Rihtera
DRUGI put za samo tri dana ponovo se zatreslo tlo u regionu Kraljeva.

G.Šljivić
Kao i 9. februara, zemljotres iste jačine, magnitude 2,4 jedinice Rihterove skale, dogodio se večeras, u 23.05, na teritoriji grada na Ibru.
Zemljotresi ovog intenziteta ne mogu izazvati oštećenja na objektima u epicentralnoj oblasti, pa tako ovo podrhtavanje tla nije izazvalo štetu.
S obzirom na to da se dogodio tokom noći, ovaj kratkotrajni zemljotres su osetili Kraljevčani i na višim, kao i na nižim kotama u gradu.
Preporučujemo

STRAVIČNE BROJKE STRADALIH U ZEMLjOTRESU: Više od 38.000 poginulih 92.000 povređenih
12. 02. 2023. u 17:20

ČUDO U TURSKOJ: Otac i ćerka nađeni živi posle 132 sata u Gazijantepu, kao i mladić u Hataju (FOTO)
11. 02. 2023. u 18:04 >> 18:13

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"NEKAD TE MRZE, NEKAD TE VOLE..." Vratio se Mladen, Dea iznenadila objavom
MLADEN Mijatović, bivši dugogodišnji izabranik voditeljke Dee Đurđević, vratio se u Srbiju.
08. 09. 2025. u 11:17
Komentari (2)