11 NOVOZARAŽENIH: Epidemiološka situacija u Čačku
KORONA virus potvrđen je kod još 11 osoba iz Čačka, i to su rezultati od 48 uzoraka, koji su prethodnih dana poslati u Beograd.

Foto: V. Ilić
Na kovid odeljenjima čačanske Opšte bolnice trenutno je hospitalizovano više od 160 pacijenata, dok se u respiratornom centru, gde su smešteni pacijenti sa najtežom kliničkom slikom, nalazi njih 16, od toga je deset na respiratoru.
Od početka epidemije u martu, kovid-19 zabeležen je u 451 slučaju – 340 u Čačku, 79 u Gornjem Milanovcu i po 16 u Lučanima i Ivanjici.
Preporučujemo

UKUPNO 430 OBOLELIH: U Valjevu 21 novi slučaj obolelih od virusa korona
14. 07. 2020. u 14:29

SMANjEN BROJ PRIJEMA U BOLNICU: Malo bolja epidemiološka situacija u Moravičkom okrugu
13. 07. 2020. u 16:27

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)