PORTUGALAC ODLIČAN NA KLUPI "KANARINACA": Gigant iz Istanbula favorit u Ankari
FENERBAHČE gostuje ekipi Ankaradžua u utakmici 10. kola turske Super lige.
Profimedia
Portugalski stručnjak Žorž Žezus radi odličan posao na klupi istanbulskog kluba. Fenerbahče je neporažen na prethodnih osam utakmica u svim takmičenjima. U svom poslednjem nastupu u prvenstvu popularni kanarinci su u pravoj goleadi na svom "Šukru Saradžolu" stadionu savladali Karagumruk 5:4. Gosti se nalaze na šestom mestu na tabeli sa 17 bodova ali i dva meča manje u odnosu na druge timove.
Ekipa Ankaragudžua igra po sistemu toplo-hladno, na minula četiri susreta u šampionatu klub iz Ankare ima dva trijumfa i isto toliko poraza. Izabranici Omera Erdogana su u prošlom kolu pobedili na strani Istanbul rezultatom 2:1. Domaćin trenutno zauzima 15. poziciju u Super ligi uz sedam sakupljenih bodova i gol-razlikom 9:14.
Fenerbahče je savladao Ankaragudžu na minula dva međusobna duela ukupnim rezultatom 5:2. Kanarinci su u sjajnoj formi i očekujemo da u večerašnjem okršaju u Ankari ostvare novu pobedu u prvenstvu.
Preporučujemo
VREME JE ZA PREKID POSTA! Jović najavio bolju formu protiv Hartsa
17. 10. 2022. u 12:17
ZA NjEGA BIH DAO KRV! Stanković oči u oči sa velikim prijateljem!
17. 10. 2022. u 13:38 >> 13:38
SRBIJA I ALBANIJA ODLUČUJU - IDE LI SRBIJA NA OLIMPIJADU? Tako je rešeno na svetskom nivou...
Najnovije vesti iz fudbala su više nego zanimljive.
17. 12. 2025. u 15:11
HAOS: Čuveni fudbaler pauzirao karijeru da bi bio uz bolesnu suprugu, a ona ga - PREVARILA!
Život stvarno piše drame...
17. 12. 2025. u 19:20
BURA U SPORTU! Jedna država najstrože zabranila da se ovaj broj IKADA VIŠE koristi na dresovima, da li će sad i druga?!
Najnovije vesti iz Nemačke liče na nedavne iz Italije.
17. 12. 2025. u 14:15
Komentari (0)