ZAŠTO BRUTALNO VREĐAJU PREDSEDNIKA? Vučić: To ima veze sa kriminalom i sa optužnicama protiv određenih lica
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je na televiziji Pink o uvredama na njegov račun i tome kada ga nazivaju izdajnikom, ludakom i pederom, Vučić kaže da ga ludakom nazivaju oni koji nemaju argumente.
Foto: Pink Printskrin
- Ako sam ludak kako pobeđujem. Što se ovo trećeg tiče, mislio sam da to ima veze sa sportom. Ja nikada nisam krio da navijam za Zvezdu. Tajani navija za Juventus, Melonijeva za Romu. I time se niko ne bavi, niko ne misli da je neko nameštao. Onda pomislim možda tu stvarno ima nešto - kaže Vučić i dodaje:
- A onda kada pogledate FK i KK Partizan duguju državi 26 miliona evra. FK i KK Crvena Zvezda zbog poslednje uplate duguju nešto manje od 3 miliona evra. Onda sam peder zato što navijačima onog kluba, bar sam tako pomislio, zato što ih "puštamo" da ne plate toliki porez. A svi drugi moraju da plate porez. Vojvodina sad ima agilnu upravu i možda je najzdraviji klub u tom smislu. Pa se onda pitate: A šta sam vam kriv. Onda shvatite da to ima veze sa kriminalom i sa optužnicama protiv određenih lica. To vam dođe: Vučiću pederu ko svakodnevni folklor - kaže predsednik.
Preporučujemo
MIRA NEMAJU NI MRTVI SRBI: Šiptarski vandali oskrnavili srpsko groblje kraj Obilića
13. 12. 2025. u 20:52
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (293)