"ŠOKIRAN SAM VESTIMA": Si Đinping uputio telegram saučešća predsedniku Vučiću povodom masakra u Srbiji
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo saučešća predsednika Narodne Republike Kine Si Đinpinga.
Si Đinping, Foto AP
- Šokiran sam vestima o dve uzastopne pucnjave koje su dovele do žrtava u Vašoj zemlji. Želim da u ime Vlade, naroda Kine, kao i u svoje ime, izrazim duboko žaljenje za stradalima, njihovim porodicama uputim iskreno saučešće i poželim brz oporavak povređenima - navodi se u pismu saučešća predsednika Narodne Republike Kine, saopštila je Služba za saradnju s medijima predsednika republike.
BONUS VIDEO:
POTRESNO - Majka ubijene Petre jedva hoda, kroz suze priča o detetu
Preporučujemo
OBRAĆANjE PREDSEDNIKA U 19.30 ČASOVA: Vučić gostuje u Dnevniku 2 na RTS
07. 05. 2023. u 11:16
AMERIČKI POLITIKOLOG O VUČIĆEVIM MERAMA: Predsednik najavio - Razoružaćemo Srbiju
05. 05. 2023. u 17:11
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)