BIVŠI AMERIČKI OBAVEŠTAJAC: Zelenski će morati da kapitulira, evo kada će Rusija pobediti u Ukrajini
RUSIJA će odneti vojnu pobedu nad Ukrajinom u leto 2023. godine, rekao je penzionisani obaveštajac američkog marinskog korpusa Skot Riter u intervjuu američkom novinaru Endru Napolitanu.
Foto AP
Istovremeno, kako je primetio Riter, do tada neće biti govora o bilo kakvim pregovorima.
-Zelenski će morati da odluči da li da ide na krstaricu Misuri. Ovo će postati pregovori (2. septembra 1945. potpisan je Zakon o predaji Japana na američkom bojnom brodu Misuri. — pribl. ur.)", primetio je obaveštajac.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski je početkom novembra, nakon pisanja zapadnih medija da se Kijev gura u dijalog sa Moskvom, dao uslove za početak pregovora. Prema njegovim rečima, to je „obnova teritorijalnog integriteta, poštovanje Povelje UN, kompenzacija za sve gubitke, kažnjavanje svakog ratnog zločinca i garancije da se to više neće ponoviti“.
Istovremeno, ranije je ukrajinski lider potpisao ukaz o nemogućnosti vođenja pregovora sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Takođe je naveo da Kijev neće ulaziti u dijalog sa Moskvom dok je Putin na vlasti.
Preporučujemo
FRANCUSKI POSLANIK: Umirite Zelenskog i sprečite ekonomsko samoubistvo Evrope
04. 12. 2022. u 16:17
PRE VESNE: Marić bio u ljubavi sa poznatom voditeljkom - za njihovu vezu mnogi ne znaju
04. 12. 2022. u 09:27
MVP RUŠI NESTABILNOG PROTIVNIKA? Atlanta igra po sistemu toplo-hladno!
02. 12. 2022. u 14:38
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Koliku penziju ima Angela Merkel? Brojka će vas iznenaditi! A to nije kraj - jedna stvar donela joj bogatstvo
ANGELA Merkel u penziji živi bolje nego ikad!
20. 04. 2026. u 12:46
Komentari (3)