KONFERENCIJSKA VEZA ĐORĐE MELONI: Telefonski razgovor između pet svetskih lidera
DANAS popodne italijanska premijerka Đorđa Meloni razgovarala je putem konferencijske veze, telefonom, istovremeno sa četvoricom svetskih lidera, Bajdenom, Makronom, Šolcom i Sunakom.

Foto: Printskrin Youtube/ Rai
Danas je iz palate italijanske Vlade novinarima upućeno saopštenje o tome da je Melonijeva razgovarala sa predsednikom SAD Džo Bajdenom, nemačkim kancelarom Olafom Šolcom, francuskim predsednikom Emanuelom Makronom i britanskim premijerom Sunakom.
Tema razgovora bila je Ukrajina i „okvir striktne evroatlantske koordinacije u podršci Ukrajini“.
BONUS VIDEO:
ZA JAČU KONTROLU RUSIJE: Novi NATO "avaksi" sleteli na aerodom u Rumuniji
Preporučujemo

BELGIJA ODUSTALA: Od zahteva za ekstradiciju Italijanki umešanih u Katargejt
25. 01. 2023. u 18:33

GREŠKA ILI BAHATOST? Scena sa Ustaničke ulice razbesnela Beograđane (VIDEO)
25. 01. 2023. u 14:01

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)